GRANTE 2019, PLANE TE BIZNESIT

Shitet nga: Jetmir Dje 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
GRANTE 2019, PLANE TE BIZNESIT (22.05.2019-01.07.2019)
Fermer të nderuar,
AFATI për grante të bujqësisë është HAP nga 22.05.2019 deri me 01.07.2019 do te jete i hapur, Prandaj ju inkurajojmë që të bëni përgatitjet e dokumenteve dhe te aplikoni me kohe.
Bëjmë përgatitjen e;
1. Planeve të Biznesit,
2. Projekt Propozimeve
3. Plotësimin e Aplikacioneve,
Për masat: Masa 101; Masa 103; Masa 302; Masa 303.
Zyrat tona gjenden ne Prishtinë te “Bill Klintoni”
Për Informata shtesë lajmërohuni në numrat e telefonit dhe email';
tel: +383 44 329 891
049 871 113
emaili; jetmirberisha1@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim