Depo ne Metalurgji ELBASAN

Shitet nga: miqte e vjeter 23 Sht 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Shitet nje kapanon industrial ne Ish-Kombinatin Metalurgjik Elbasan. Sip. e truallit 2000m2 siperfaqja e kapanonit 1000m2. I rrethuar, me kabine elektrike me vete. Me vend per vinc ure. I pershtatshem per industri apo magazine. Vetem 30min nga Tirana dhe Durresi. Me hipoteke. Cmimi okazion 200.000 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim