DEPO ME QIRA-WAREHOUSE FOR RENT- 550m2 +4 Zyre-O..

Shitet nga: Depo - Warehouse / Milloshevë - Mgj. Prishtine-Mitrovice 01 Pri 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Depoja gjendet në Milloshevë - Magj. Prishtinë-Mitrovicë kilometri 10-të përballë marketit Top Store dhe anash pompës Sherif Petrol. Poashtu është vetëm 2km larg autostradës së kombit.

Siperfaqja:

Hapsirë Depoje: 550m2
Zyret: (4 dhoma) 150m2
Platoja: 2500m2
Gjelbërim: 500m2
Një banjo + Një WC

Objekti posedon edhe tërë infrastrukturen komunale dhe telekomunikative. Gjithashtu, vendi i plotëson të gjitha kërkesat për cfardo-lloj biznesi.

Kontaktoni ne Tel#. +377/ 44-358-124

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

The warehouse is located on the main intersection-route between the city of Prishtina and Mitrovice, the village of Millosheva. The newly built national highway that connects Southwest and Northeast regions of Kosovo is less than 2 kilometers away on the same route.

Space:

Warehouse space: 550m2
Office: (4 Rooms) at 150m2
Outside paved yard: 2500m2
Landscape: 500m2
One full bathroom + One Restrooms.

The warehouse is workable for any legal operation.

Please call at +377/ 44-358-124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim