Depo,Zyre,Banes dhe toke ne shitje

Shitet nga: Prizren Commerce Group Sh.p.k 04 Sht 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Depo e kompletuar me zyre parcela 25 ari, objekti 700 m2, zyret 3 kate nga 100 m2, kati i trete banese e mobiluar per banim, parking perpara deri te rruga kryesore, vendodhja; magjistralja Prishtine-Ferizaj km8 ( Lipjan Konjuh )ngjit me fabriken per prodhimin e djathit Magic Ice ose Qendra e mobiljeve Nota brilant. me dokumentacion te regullt, leje ndertimi, kanalizim,internet,agregat, kamera sigurie alarm, etj. Eshte e gatshme per gjdolloj bussnisi si prodhimtari,distribujim etj. Eshte Totalisht e kompletuar me te gjitha pajisje te duhura Vetem Per blerst serioze Nr kontaktues :044401703 , 044401702 , 044507651
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim