Depo me Qira

Shitet nga: Agron 21 Pri 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Lshoj Depon me qira ne gjendje shumm te mir depoja ka nje siperfaqe prej 4000m2 si dhe ka zyre gjendemi ne Kodren e Trimav nr kontakt +37744325-523 Qmimi sipas marrveshjess
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim