Depo me qera ne Kastriot Millosheve

Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 21 Sht 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Lëshohet me qëra Depoja moderne në Milloshevë në kilometrin e 8 nga Prishtina.
Sipërfaqja e depos është 1,044 m2.
Depoja ka edhe Objektet Afariste - Administrative: katër zyre me sip=100 m2 gjithashtu posedon edhe tërë Insfrastrukturen Komunale dhe Telekomunikative.

Depoja ka nje oborr të rregulluar me kubëza me sip. mbi 3200 m2.
Objekti gjendët fare pranë Magjistrales Prishtinë-Mitrovicë, e ngjitur me " Sherif Petrol " ose shtrihet perballë Shkollës Fillore në Milloshevë.
Depoja eshte e pershrshtatshme per fabrik te prodhimeve te ndryshme.

Çmimi : Nga 3500 euro në muaj në 2500 euro në muaj, mirëpo nëse behet një parapagim për një periudhë më të gjatë kohore atëherë çmimi zbret në 2000 euro/muaj.

Bashkangjitur gjeni fotografitë e Depos.

Agjencioni për Patundshmëri :
NSH " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
Email : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim