Depo me qera

Shitet nga: fatmir 29 Tet 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Leshoj depon me qera me siperfaqe 200metra katrore, qe ka vendparking te mjaftueshem dhe eshte e pershtatshem per qdo lloj veprimtarie posaqerisht per ruajtjen e pemeve & perimeve gjate kohes se dimrit pasiqe ka temperature konstante
Gjendet ne rr.Ali Hadri (afer shtepise se pleqve) Qmimi sipas marreveshjes
Info: 044 182 186
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim