Depo me qira në Veternik Përballë Lagjes 038

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencion për patundshmëri DORDOLECI 07 Dhj 15:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

2 000 EUR

Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Ofrohet për qira DEPO që gjendet në Ndërtesën Illyria, rruga Prishtinë-Graҫanicë, përballë lagjes 038.

Depoja ndodhet në katin përdhesë, ka një sipërfaqe prej 500 m2 si dhe ka parkingun e saj (përballë hyrjes kryesore). Hapësira e madhe dhe kushtet shumë të mira e bëjnë depon mjaft të përshtatshme për tu përdorur edhe si zyre, dyqan, apo sallë ekspozitash (showroom).

Qiraja mujore është 2,000€, e pagueshme në avans prej 3 muajsh, plus depoziti prej 3 qirash mujore.

Për më shumë informata:

+377 44 221 311 (Viber & WhatsApp)
+386 43 221 311
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim