Depo ne shitje, hapësirë 400 m2.

Shitet nga: Depo 27 Tet 02:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rruga e Prizrenit p.n. Lagja TOPHANE
Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Elementet:
Depo 400 m2 Gjendet ne rrugen e Prizrenit p.n. Lagja TOPHANE. Objekti eshte ne katin perdhes tejet I pershtatshem per biznes ne object per banim kolektiv (5 kate mbi objektin e Depos. Eshte prone private dhe eshte ne process te legalizimit me te gjitha objektet tjera ne te njejten ndertese. Rregullimi I brendeshem ne nivel SALLONI: me plafon(tavan) te leshuar, e shtruar ne pllaka keramike, e pajisur me sistem te kamerave vezhguese, lidhje telefonike fkse, iystem te ngrohjes, infrastructure komlete te nderteses: uje, kanalizim, zura te veqanta per menaxhim dhe per vendosje te administrates.
Numri kontaktues: 049-64-65-64
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim