IPET ME QIRA DEPOJA GRANDIOZE NE MAZGIT KIAC S

Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 26 Krr 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
DEPO GRANDIOZE NE MAZGIT –KIAC SIPERFAQJA E DEPOSE=3479 M2
OBJEKTI POSEDON ZYRE VADMINISTTRATIVE 1200M2 HYRE KRYESORE 1
POSEDON TRI DEPO ME TRI HYRJE-( SECILA DEPO E KA HYRJEN E VEQANT
OBJEKTI POSEDON NXEMJEN QNDRORE SI DHE KOMPLET INFRASTUKTUREN KOMUNALE SI DHE ATE KABLLOVIKE,
OBJEKTI POSEDON EDHE SIGURIMIN FIZIK SI DHE VEZHGIMIN E KAMERAVE.
QMIMI ME MARRVESHJE
Qmii 1.9 eu/per m2
ME RESPEKT
NSH. "AKS AGENCY"
NR. TEL. 045 903 902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim