Ipet lokali ose depo me qera në Prishtinë

Shitet nga: Erion 20 Mar 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Bregu i Diellit,Rr.Norbert Jokl
Sipërfaqe: 180 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Ipet me qera lokali ose depo.180 m.Mund të përdoret edhe për Restorant,Fitnes,Bilardo,Minimarket,Ordinancë,Depo dhe për biznise të tjera.Gjindet ne Bregun e diellit afer bankes Rajfajzen.Qmimi:Me marrëveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim