Ipet lokali ose depo me qera ne Prishtine

Shitet nga: Erion Sot 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Gjindet ne Bregun e diellit te xhambazt afer bankes Rajfajzen.40m. Mund të përdoret edhe për kafiq,depo dhe për biznise të tjera.Qmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim