Ipet me qera Depoja ne Mazgit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 10 Pri 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Deoja gjendet në Mazgit - Kiac dhe ka sipërfaqe prej 3,479 m2.
Objekti ka edhe Aneksin administrativ 1,200 m2.

Objekti posedon nxemje qëndrore si dhe komplet infrastrukturën komunale dhe atë kabllovike.
Objekti ka siguri të lartë sepse ka sigurimin fizik si dhe vezhgimin e kamerave.
Destinimi i objektit mund te jete i natyrave te ndryshme , mund te shfrytzohet si depo por edhe per halle te prodhimit te ndonji produkti industrial.


Modalitet e dhenjes ne sektore:
Oferta per depon me Lokacion ne Mazgit te eperm eshte kjo:
Pjesa e depose me S=1200m2
Pagesa muaj per muaj.
1200×2.2=2640,oo avansi i pare per dy muaj. Total vjetore 31680 eu.
Pagesa me avans gjasht muaj :
1200 × 2.0=2400,oo vjetore 28800,oo
Pagesa me avans një vit.
1200×1.8. =2160,oo total vjetore 25920eu

Depoja S=700m2
Pagesa muaj per muaj.
700 × 2.4=1680 fillimisht dy muaj avans.
Pagesa me avans gjasht muaj:
700× 2.3=1610 , total vjetore 19320 eu
Pagesa me avans një vit.
700× 2.1=1470 total vjetore 17640 eu.

Total depoja me komplet 3479m2 dhe pjesen administrative prej 1200m2 ipet me qmim 9000 euro

Agjencioni per Patundshmeri
N.SH. "AKS AGENCY"
Tel: 045 903 902 ; +37745 903 902
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim