Kerkoj bashkpuntor

Shitet nga: mitat berisha 16 Tet 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Kerkoj bashkpuntor ne sferen e grumbullimit te automjeteve te vjetra dhe per coptimin e tyre , kam nje pervoj 25 vjeqare me automjete , vendi gjindet ne lagjen e spitalit "ish servisi i BMW" . Ne pllac gjinden 3 autolarje edhe nje bife e improvizuar. Pllaci ka ne disponim nje siperfaqe prej 20 ari. Bashkpunimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim