Lëshohet objekti afarisht me qera.

Shitet nga: Privat 30 Mar 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Objekti afarist gjindet ne magjistralen Prishtine - Shkup. - Çagllavice
Madhesia 3700 m2. + 2 x banesa 300m2.
Dhe me parking me se paku 50 vetura..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim