Leshohet depo me qera ne qender#Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DELTA 10 Shk 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Leshohet me qera apo shitet lokali me qera mrapa teatrit kombetar me siperfaqe prej 420 m2
eshte e pershtatshme per qdo veprimtari
qmimi per shitje per m2 eshte 1500 euro
ndersa qmimi per qera eshte 350 euro
nr kontaktues 044 822 845 dhe 045-588-135
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim