Leshohet lokali me qira 300 m2 ne lagjen e Spita..

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 16 Mar 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Leshohet lokali me qira 300 m2 ne lagjen e Spitalit (Mati 1), rr. Muharrem Fejza. Lokali eshte dy kate dhe podrumi. Kati pare ka 110m2. Kati i dyte 110m2. Podrumi 80m2. Gjithsejt 300m2. Parkim rreth 100m2 dhe pllac mbrapa lokalit rreth 200m2. Per me shume informata na kontaktoni ne nr: 044 825 724
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim