Leshoj objektin me qira ne tregun e FushKosoves

Shitet nga: b 10 Mar 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Leshoj objektin me qira ne tregun e FushKosoves i cili mun te perdoret si depo/magazin e mallit.Gjithashtu e ka te instaluar sistemin elektrik dhe eshte i izoluar.

Kontakt: Vala- +377 44 523 333 (dhe ne Viber)
ipko- 049 532 333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim