Lokali ipet me qera ne Lagjen e Spitalit

Shitet nga: Naim 04 Gsh 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Lokalet tona gjenden ne Lagjen e Spitali perball Institucionit Gjyqesore.
Lokali i posedon gjithsej 170m2 por eshte edhe 1 lokal tjeter 170m2 i ndare ne 3 lokale dimenzione ne ndryshme.

►Lokali i pare i ka75M2,
►Lokali i dyte i ka 55m2,
dhe
►Lokali i trete i ka 35m2.

Jane lokale te cilat jane te pershtatsheme per gjdo veprimtari sidomos per call center sepse ka inventarin e gatshem per kete veprimtari , posedon ne vete banjo, parabanjo, uje dhe ngrohje qendrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim