Lokali me qira

Shitet nga: Moneta 14 Maj 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Leshohet objekti, depoja me qera ne Veternik perballe lagjes 038 ne Iliria Building. Objekti i pershtatshem per zyre dhe depo te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim