Objekt afarist ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kosova turist 18 Mar 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
kemi 4 objekte te cilat gjinden ne qagllavice afer HIB PETROLIT ,objektet jan ne ndertim e siper te cilat i kan secila i ka 330 m2 dhe jan te gjitha 1objekt metra 27m gat, 12m gjensia, 7m nalsia, perpara pllacin e ka 66metra gjatesia gjensia 25 metra per me shum informata na lajmroni ne email ose ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim