Objekti ose ipet me Qera

Shitet nga: Xhelal 29 Dhj 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Shitet objekti ose ipet me Qera prej 1500m2
me gjithsejt 37 ari truall .
Posedon dokumentacion te plote me leje ndertimi dhe eshte i gatshem per shfrytezim.
Gjindet ne preoc rruga per ne Marigona Residence 100m nga rruga kryesore Prishtine Shkup
Tel. edhe ne Viber 0037744100450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim