RAFTA

Shitet nga: Sead 06 Krr 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Shiten Raftat:
Raftat janë shumë te rujtun dhe te punuar mire.
Gjatsia e raftave : 11 metra.
Nr i tel: 045 653 490 ose viber
Bejeme edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim