Shitet Lokali ne qender #Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta 10 Shk 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
shes lokalin ne qender tek 4 llullat me siperfaqe prej 65 m2
eshte me dokumentacion ne rregull.
eshte prane rruges dhe se mund te perdoret si depo, shitore,etj etj
nr per kontakt 044 822845 dhe 045 588 135
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim