Lëshoj lokalin me qira në qendër të Prishtinës

Shitet nga: banesameqira 07 Pri 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshoj lokalin me qira në qendër të Prishtinës mrapa Teatrit Kombëtar rruga Shaban Polluzha . Lokali është ndërtim i ri.Çmimi 200€ në muaj.(depozita e obligar).Për info në tel 044 600280 ose 049 860 071
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim