Ipet lokali me qera

Shitet nga: Kastriot 09 Shk 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera ne Fushe Kosove lagjia Apollonia afer Universitetit AAB eshte 70m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim