LOKAL 75 m2 NE QENDREN TREGETARE BREGU I DIELLIT

Shitet nga: Ardiani 27 Krr 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITET LOKALI 75 m2 NE QENDREN TREGETARE BREGU I DIELLIT.

LOKALI GJINDET NE PERDHESE, NE QENDREN TREGETARE BREGU I DIELLIT, AFER PROCREDIT BANK DHE IPKOS, LOKALI ESHTE I RENOVUAR DHE I LESHUAR ME QIRA - BASTORJA TOTTO SPORT.

QIRAJA ESHTE ME KONTRATE DERI ME 30.06.2016 ME MUNDESI VAZHDIMI,

CMIMI 120,000 EURO.

NA KONTAKTONI NE TEL:

Ardiani

045 / 601 602
038 / 601 602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim