LOKALI 448M2 NE QENDREN E BIZNESIT LAKRISHTE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ELF 22 Sht 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITET LOKALI NE QENDREN E BIZNESIT NE LAKRISHTE 448M2 PERDHES NE MES TE TE GJITHA NDERTESAVE TE BISNESIT
LOKALI ESHTE I PERSHTATSHEM PER SHUME VEPRIMTARI SI:
BANKA
SUPERMARKET
RESTAURANT
ETJ ETJ
QMIMI SIPAS MARREVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim