LOKALI ne B.DILLIT te BANESAT e BARDHA *

Shitet nga: N.SH."ACCESS"-Sali 18 Mar 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokalo ne Breg Dillit te banesat e bardha te stacioni nr 4, ka sip. 55m2 me dokumentacion te rregullt, loklai eshe i leshuar me qera.

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
045/ 666 586
049/ 612 222
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim