Lokal 57m2 ne Dodone afer xhamis 4 Llulla

Shitet nga: Landrit 26 Jan 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 690 EUR

Adresa: Lagjia - Dodona , Rruga - Mustafa Kruja
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali eshte i pajisur me dokument katastral(Bartja ne emer behet e menjehershme). Shitja e lokalit eshte pa ndermjetesim, direkt nga pronari. Lokali ka 57m2, disponon nxemje, banjo.

Tel: 049 53 44 53
049 187 188
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim