Lokali Qender Tregtare Dardanis

Shitet nga: ismet 14 Pri 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

138 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHitet Lokali Qender Tregtare Dardanis Afer Postes Kryesore Prishtine Siperfaqe 62 m2 me listen Poseduse siper 31.18 eshte evindentu vetem kati pare Lokali eshte me 2 Nivele Terasen 45 m2 posedon liste poseduse qe nga viti 1994 lokali eshte bukure i regulluar punin Kafiq (Kafiteri) me komplet Paisjet njekosisht beje ndrim edhe me shtepi ose banes me Marveshje perkthimi Menjihershem Kontakt tel 044131113 dhe Viber +38649131113
Ju Mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim