OKAZION HYRJEN E SPITALIT KRUJE

Shitet nga: AAAMERRJEPAAA 09 Shk 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Adresa: Kruje(Shqiperi)
Sipërfaqe: 19 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
OKAZION/SHITET SHESHI NE HYRJEN E SPITALIT KRUJE,ME SIP 19M2 ME HIPOTEKE,
CMIM SUPER OKAZION 7000€ ose NDERROHET ME MAKINE ME KETE VLERE


I gatshem per ndertimin e nje objekti ku mund te perdoret fare mire per minimarket, farmaci(duke qene se ndodhet ne hyrjen kryesore dhe te vetme te spitalit Kruje), bar-kafe etj etj
Dokumenta te rregullta Hipoteke te verifikueshme fare mire ne Zyrat e Bashkise dhe Hipotekes nga ana juaj

Presim offerta te ndryshme.
Cel. : 00355672040420
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim