(QIRA) LOKAL në Arbëri Dragodan afër Komunes se ..

Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE 03 Gsh 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
(QIRA) Leshohet LOKALI me Qira në Arbëri ish Dragodan, jo shume large nga Komuna e Re. Siperfaqja (120m²). Eshte i pershtatshem për shum lloje veprimtarish. Ka funksionu si Zyre.

Çmimi 1000 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: Tel: +37744108703
E-mail: kosovarealestate.ks@gmail.com

Per te shikuar edhe OFERTA tjera tona, ne rubriken "Çfarë kërkon?" sheno numrin tone +37744108703

Faleminderit per bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim