(QIRA) LOKAL në Rr."Gazmend Zajmi" (140m²)

Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE 03 Gsh 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
(QIRA) Leshohet LOKALI me Qira në Rr."Gazmend Zajmi" siperfaqja (140m²), kati i 2-të. Ne rruge kryesore, i rregulluar mire dhe i paster. I pershtatshem per shum lloje veprimtarish.

Çmimi 650 €


Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: Tel: +37744108703
E-mail: kosovarealestate.ks@gmail.com

Per te shikuar edhe OFERTA tjera tona, ne rubriken "Çfarë kërkon?" sheno numrin tone +37744108703

Faleminderit per bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim