(QIRA) Lokal me Qira në Dardani te Santea (30m2)

Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE 04 Gsh 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
(QIRA) Leshohet LOKALI me Qira në Dardani, te Santea. Siperfaqja (30m2). Eshte i pershtatshem per shum lloje veprimtarish.

Çmimi 400 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: Tel: +37744108703
E-mail: kosovarealestate.ks@gmail.com

Per te shikuar edhe OFERTA tjera tona, ne rubriken "Çfarë kërkon?" sheno numrin tone +37744108703

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim