Restorant "Miqte e Vjeter" TIRANE

Shitet nga: miqte e vjeter 23 Sht 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Adresa: Blv. Bajram Curri TIRANE
Sipërfaqe: 232 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
OKAZION! Shitet Restorant "Miqte e Vjeter" Sip. 200m2 + 32m2 verande. Me hipoteke.Kati i dyte, pjese e nje kompleksi dyqanesh, me dy shkalle hyrese. Guzhina ka dalje te vecante sherbimi. Ambient lavapjate e vecante pajisur me lavastovilie profesionale (30 pjata 3min). I kompletuar dhe arreduar me arkitekt dhe i veshur me dru . Aspirim dhe kondicionim. Tavolina dhe karrige te punuara ne dru. Kapaciteti 100 persona. Adresa: Blv. Bajram Curri, Pallati Amfora, prane pallatit me shigjeta dhe shkolles Hoteleri Turizem.Cmimi eshte i barabarte me cmimin e ndertimit. Pajisjet konsideroi dhurate.
Cmimi 250.000Euro!
www.miqtevjeter.al, info@miqtevjeter.al
Cel. : 0355682034712
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim