(SHITET) LOKAL afër Postes se Madhe, rruga 28 Në..

Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE 03 Gsh 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
(SHITET) Lokal afër Postes se Madhe, rruga 28 Nëntori. Siperfaqja eshte 62 m2. Eshte me 2 Hapsira (2 kat). Irregulluar dhe i gatshem per pune, si kafiteri etj. Dokumentacioni i gjithi ne rregull, mund te përkthehet menjëherë.

Çmimi 135.000 €


Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: Tel: +37744108703
E-mail: kosovarealestate.ks@gmail.com

Per te shikuar edhe OFERTA tjera tona, ne rubriken "Çfarë kërkon?" sheno numrin tone +37744108703

Faleminderit per bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim