(SHITET) LOKAL afër Rrethit, afër Viva Fresh (52..

Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE 16 Nën 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
(SHITET) Lokal ne hyrje te Lagjes se Spitalit, te ROYALI, 20 metra larg rruges kryesore (RRETHIT). Siperfaqja eshte 52m². Ka parking. Nxemja është nga Termokosi. Dokumentacioni ne rregull, mund te përkthehet menjëherë.


Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: Tel: +37744108703
E-mail: kosovarealestate.ks@gmail.com

Per te shikuar edhe OFERTA tjera tona, ne rubriken "Çfarë kërkon?" sheno numrin tone +37744108703

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim