(SHITET) LOKAL në Rr.Agim Ramadani (65m²)

Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE 04 Gsh 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
(SHITET) LOKAL në Rr.Agim Ramadani. Siperfaqja (65m²). Me te gjitha pajisjet. Dokumentacioni i gjithi ne rregull.

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: Tel: +37744108703
E-mail: kosovarealestate.ks@gmail.com

Per te shikuar edhe OFERTA tjera tona, ne rubriken "Çfarë kërkon?" sheno numrin tone +37744108703

Faleminderit per bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim