(SHITET) LOKAL ne Dardani te Santea (30m2)

Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE 03 Gsh 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
(SHITET) Shitet LOKALI në Dardani tek Santea. Siperfaqja 30m2, vend i frekuentushem. Dokumentacioni i gjithi ne rregull.


Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: Tel: +37744108703
E-mail: kosovarealestate.ks@gmail.com

Per te shikuar edhe OFERTA tjera tona, ne rubriken "Çfarë kërkon?" sheno numrin tone +37744108703

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim