SHITET LOKALI 226M2 BRUTO NE QENDREN E BIZNESIT..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ELF 14 Shk 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITET LOKALI NE QENDREN E BIZNESIT NE LAKRISHTE 226M2 BRUTO PERDHES NE MES TE TE GJITHA NDERTESAVE TE BISNESIT
LOKALI ESHTE I PERSHTATSHEM PER SHUME VEPRIMTARI SI:
BANKA
SUPERMARKET
RESTAURANT
ETJ ETJ
QMIMI SIPAS MARREVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim