-Shes lokalin ne qender te Prishtines

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HOLDING Sot 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 000 EUR

Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
-Shes lokalin ne qender te Prishtines NE LAGJEN DARDANI (perball BILL KLINTONIT)
-Lokali ka siperfaqe prej 34 m2
-Lokali eshte i leshuar me qira
-qiraja eshte vjetore 9000 euro
qmimi 230000 euro i diskutushem


Per te kerkuar banesa, shtepi, troje ose ckado qe ka te beje me pronat qe ne i posedojme , ne kolonen Cfare Kerkon [ ] Shtyp HOLDING

Faleminderit per besimin tuaj !

Me respekt ,
AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI - HOLDING -
email-i agjensioniholding@gmail.com
https://m.facebook.com/agjensioniholding/
tel +37744521055 &
+37744595979


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim