Shiten 3 lokale ne L. spitalit 750 euro metra

Shitet nga: arben 20 Dhj 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
She's 3 lokale 2 nga 28 metra dhe nje 25 metra ne lagjen e spitLit afer super vives te tre lokalet Jan ne nje vend kapur me njeri tjetrin Jan ne vend shum te Mir te pershtatshem per qfardo veprimtrie qmimi shum i volitshem 750 ero metra qmimi i negociushem viber +38649201188 ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim