Shitet lokali afarist 35m2 ne Emshir, Prishtine

Shitet nga: Arben 19 Maj 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR   52 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali afarist 35m2, ne lagjen "Emshir", pas stacionit te autobusave. Lokali eshte me leje ndertimi te rregullt, perkthimi mund te behet menjehere,qmimi 1300 EUR m2 i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim