BAR KAFE PERBALLE SPITALIT KRUJE 120M2 CMIMOKAZION

Shitet nga: AAAMERRJEPAAA 09 Shk 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Adresa: Kruje(Shqperi)
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
BAR-KAFE PERBALLE SPITALIT KRUJE 120M2 CMIM OKAZION 115000 € (i diskutueshem)

Shitet Bar-Kafe perballe spitalit Kruje,me biznes familjar prej vitesh dhe me xhiro shume te kenaqshme ditore,
me nje siperfaqe prej 120 m2 me dokumenta te rregullta (HIPOTEKE).
Dokumentacion fare thjesht i verifikueshem ne zyrat e Bashkise dhe te Hipotekes.

Eshte nje OKAZION I VERTETE per ato te cilet duan te fillojne nje aktivitet, te hapin nje biznes te ri,Bar-Kafe, Market, Biznese te lidhura me fushen e mjeksise etj etj
Shitet per arsye familjare.

Cel. : 00355672040420
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim