BIZNES I MARKETIT DHE SUVENIRI NE DURRES

Shitet nga: Agron 26 Mar 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
OKAZION SHITET biznesi i marketit ne DURRES i cili eshte i perber prej nje frigoriferi banak nje frigorifer kollon i madh me dy dyer nje frigorifer per akullore nje peshore tovolin pune rafte etj dhe ka mall ushqimor dhe artistike suvenir.dyqani ndodhet ne buz rruge dhe vetem 50metra large nga deti.Dyqani ndodhet ne qytetin e durresit ne plazhe ne rrugen ura e dajlanit per ne plepa.biznesi shitet me mall ose pa mall sipas kerkeses tuaj ,cemimi eshte vertet shum i mir.Per me shum informacion kontaktoni ne tl:00355(0)698667288 ose ne email:agronhoxha15@yahoo.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim