Barnatorja!

Shitet nga: idriz 31 Gsh 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet urgjentisht biznesi i perpunuar-barnatorja ne Bregun e Diellit prane Qendres tregtare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim