Biznesi SNAP BAR

Shitet nga: Florjan 06 Mar 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Biznesi gjendet afer fakultetit ekonomik -juridik
Biznesi eshte i kopletuar per kafiteri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim