Biznesi te kafet evogla dhe leshohet me qera

Shitet nga: Ermir 22 Nën 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: kafet e vogla
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dhe leshohet me qera biznesi veprimtaria eshte fast food komplet me inventar modern..

Lokacioni gjendet te kafet e vogela perball shtepise se shendetit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim