Blej objekt montus( metalik) prej 12 deri 100 m2

Shitet nga: Lah 05 Mar 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Blej lokal(objekt) montus metalik prej 12 deri 100 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim